XXXI Okręgowy Zjazd Delegatów PZW w Bydgoszczy – 24.06.2017 r.
Dnia 24 czerwca 2017 r. w Kujawsko Pomorskiej Szkole Wyższej odbył się XXXI Okręgowy Zjazd Delegatów PZW w Bydgoszczy. Na Zjeździe wybrano Prezesa, Zarząd Okręgu, Okręgową Komisję Rewizyjną i Okręgowy Sąd Koleżeński na nową 4-letnią kadencję w latach 2017 – 2021.
Prezesem na kolejną kadencję Okręgu PZW w Bydgoszczy został wybrany dotychczasowy prezes kolega Leszek Orzechowski. Po ukonstytuowaniu się władz w dniu 26.06.2017 r. Zarząd Okręgu przedstawia się następująco:
1. Prezes Zarządu - Leszek Orzechowski
2. Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych - Zygfryd Dziemitko
3. Wiceprezes Zarządu ds. ochrony wód - Przemysław Stranz
4. Wiceprezes Zarządu ds. gospodarki rybacko wędkarskiej - Józef Karczewski
5. Wiceprezes Zarządu ds. sportu i młodzieży - Andrzej Plutowski
6. Sekretarz Zarządu - Grzegorz Klimczewski
7. Skarbnik Zarządu - Aleksander Willim
8. Członek Prezydium Zarządu - Zdzisław Idzikowski
9. Członek Prezydium Zarządu - Paweł Kamiński
10. Członek Zarządu – Wojciech Brążkiewicz
11. Członek Zarządu – Zygmunt Chrzanowski
12. Członek Zarządu – Bernard Gęstwiński
13. Członek Zarządu – Kazimierz Goldyszewicz
14. Członek Zarządu – Andrzej Grochowski
15. Członek Zarządu – Józef Kondziela
16. Członek Zarządu – Alfred Kotz
17. Członek Zarządu – Sławomir Krajniewski
18. Członek Zarządu – Sławomir Kryś
19. Członek Zarządu – Kazimierz Krzemkowski
20. Członek Zarządu – Bogdan Kustra
21. Członek Zarządu – Józef Mazurkiewicz
22. Członek Zarządu – Mirosław Milak
23. Członek Zarządu – Jan Olejnik
24. Członek Zarządu – Janusz Studziński
25. Członek Zarządu – Waldemar Wiśniewski
Skład Okręgowej Komisji Rewizyjnej:
1. Przewodniczący - Janusz Kowalski
2. Zastępca - Jerzy Korólczyk
3. Sekretarz - Mieczysław Ociński
4. Członek - Piotr Grzelaczyk
5. Członek - Zdzisław Cieślik
6. Członek - Henryk Dorosz
7. Członek - Tadeusz Gorzkiewicz
8. Członek - Krzysztof Szarafiński
9. Członek - Bernard Szymczak
Skład Okręgowego Sądu Koleżeńskiego:
1. Przewodniczący - Piotr Gadziński
2. Zastępca - Ryszard Gostomczyk
3. Sekretarz - Jarosław Drozdowski
4. Członek - Stefan Behnke
5. Członek - Ryszard Krawczyk
6. Członek - Paweł Sarnowski
7. Członek - Sebastian Spionkowski
8. Członek - Adam Stasiukiewicz
9. Członek - Dariusz Żurawlew